O nas

Restauracja "La Costa" powstała w 2003 roku, według pewnego pomysłu na stworzenie kawałka Italii ze smakiem i atmosferą prawdziwych włoskich lokali. To miejsce przyciąga swoją oryginalnością, oferuje szeroki wybór typowo włoskich dań.

 

La Costa to także tradycyjna pizzeria oferująca kilkanaście rodzajów pizzy z pieca opalanego drewnem bukowym.

Uzupełnieniem potraw są specjalnie wyselekcjonowane gatunki win włoskich, przygotowane dla prawdziwych koneserów smaku.

 

Nasza niepowtarzalna załoga zatroszczy się o to aby czas spędzony w naszym lokalu był niezapomnianym przeżyciem kulinarnym. Zajmujemy się również organizacją kameralnych przyjęć oraz świadczymy usługi cateringowe.

Witold Olszański - właściciel - La Costa Przemyśl
Pan Witold właściciel. Synonim pracowitości, symbol tej restauracji, człowiek - legenda. Niezwykle zaangażowany, uprzejmy, o niespotykanej pogodzie ducha. Człowiek o wielkiej, wrodzonej skromności.
 
Marek pracownik - La Costa Przemyśl
Istnieją ludzie tak zdolni jak i tytani pracowitości, którzy ciężką pracą dochodzą tam, gdzie chcą.  Nasz Marek łączy wszystkie te cechy! Arcyzdolny, wytrwały, niesamowicie pracowity i wiecznie uśmiechnięty.
Marek - kelner - La Costa Przemyśl
Słyszeliście legendy o starej gwardii kelnerskiej? O mężczyznach stonowanych, zawsze wyprostowanych i uderzająco profesjonalnych? O mistrzach restauracyjnej dyplomacji, o pełnych taktu i klasy niewidzialnych towarzyszach przy stole? To Marek nasza wielka duma!

 Copyrights © 2022 La Costa

Zdjęcia: Dobrerzeczy | Projekt i wykonanie: Bonus Stage